۵۰۰ نیروی شهرداری مشغول عملیات برف‌روبی و پاکسازی معابر سطح شهر همدان

۵۰۰ نیروی شهرداری مشغول عملیات برف‌روبی و پاکسازی معابر سطح شهر

0 8

«حامد جلیلوند»  اظهار داشت: در پی تداوم بارش برف عملیات برف روبی و پاکسازی معابر توسط عوامل خدمات شهری شهرداری همدان در سطح شهر ادامه دارد.

وی با بیان اینکه این خدمات با استفاده از ۲۷۰ دستگاه ماشین آلات شهرداری و کمک بخش خصوصی همزمان با ریزش سنگین برف آغاز شده است اضافه کرد: شهرداری پس از پاکسازی معابر شهری از برف، اقدام به بازگشایی معابر اصلی می‌کند.

معاون خدمات شهری شهرداری همدان اظهار داشت: پارک خودروها در معابر کاهش سرعت برف روبی را به همراه دارد و علاوه بر اینکه خساراتی برای مالک خود ایجاد می‌کند موجب اخلال در عملیات برف روبی نیز می‌شود.

وی با اشاره به هماهنگی و اتخاذ تدابیر لازم مدیریت شهری در فصل زمستان گفت: یکی از موضوعات مشکل ساز در برف‌روبی مشکلات ترافیکی و استفاده مردم از خودروی شخصی است که در روزهای برفی باید اتوبوسرانی و تاکسیرانی با قدرت وارد شود.

جلیلوند با تاکید بر انعکاس اخبار خدمات برف‌روبی خواستار افزایش آگاهی و آموزش‌های شهروندی برای مشارکت مردم در زمان برف‌روبی شد.

وی همچنین بر ضرورت تسریع در خدمت رسانی به شهروندان تاکید کرد و از آن‌ها خواست مشکلات خود در ارتباط با برف روبی معابر اصلی و فرعی را از طریق سامانه ۱۳۷ اطلاع رسانی تا عوامل مدیریت شهری نسبت به رفع مشکل احتمالی اقدام کنند.

منبع: ایرنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.