یارانه کمک معیشتی آذر ماه ۱۴۰۲ واریز شد

0 3

یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۵۴ مربوط به آذر ماه ۱۴۰۲ به حساب سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه در سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ امروز (دوشنبه ۲۰ آذر ماه) قابل برداشت است.

شهربان پرس به نقل از ایرنا، سازمان هدفمندسازی یارانه ها ضمن اعلام واریز یارانه ماه جاری اعلام کرد: یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۵۴ بر اساس دهک بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب سرپرستان خانوار واریز و از ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۰ آذر ماه قابل برداشت است.

بر همین اساس، در صورتی که سرپرستان خانوار جزو دهک های اول تا سوم هستند، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به ازای هر نفر و در صورتی که جزو دهک های چهارم تا نهم قرار دارند، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به ازای هر نفر به حساب آنان واریز خواهد شد.

کالابرگ الکترونیکی

چنانچه سرپرستان خانوار از کالابرگ الکترونیکی استفاده نکرده باشند رقم کامل یارانه برای ایشان قابل برداشت است و در صورت استفاده به همان میزان از یارانه خانوار کسر گردیده و باقی مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می شود.

کسر اقساط تسهیلات اربعین و وام کرونا

در صورتی که سرپرستان خانوار پیش از این نسبت به دریافت تسهیلات قرض الحسنه ۱۰ میلیون ریالی دوم کرونا اقدام نموده اند، باقی مانده اقساط این تسهیلات از مبلغ واریزی به حساب آنان کسر خواهد شد.

همچنین سرپرستان خانواری که تسهیلات اعزام به عتبات عالیات (اربعین) را دریافت نمودهاند اقساط این تسهیلات به نسبت بعد خانوار از حساب ایشان کسر خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.