گزارش عملکرد یک‌ساله خانه مطبوعات استان همدان

0 2
به نقل از ایسنا، مدیرعامل خانه مطبوعات استان همدان به تشریح عملکرد خانه مطبوعات استان همدان در سال‌جاری پرداخت.
«زهره پوروهابی» پنجشنبه ۲۵ اسفندماه در جمع خبرنگاران، با تاکید بر جایگاه رسانه و خبرنگاران در جامعه امروز اظهار کرد: یکی از وظایف خانه مطبوعات تسهیل‌گری و ارائه خدمات متنوع برای رفاه حال فعالان رسانه‌ای است.
وی با اشاره به تلاش خستگی‌ناپذیر اصحاب رسانه استان گفت: یکی از خدماتی که در سال جاری با پیگیری هیات مدیره خانه مطبوعات و حمایت ویژه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شد، رایزنی برای دریافت سهمیه و برگزاری سفر به مشهد مقدس بود.
مدیرعامل خانه مطبوعات استان همدان با بیان اینکه با موافقت وزیر سهمیه ۱۵۰ نفری برای خبرنگاران با اقامت سه روزه در هتل فرهنگ و هنر مشهد در نظر گرفته شد، افزود: با تلاش و پیگیری در پنج مرحله ۱۱۰ نفر از فعالان رسانه‌ای استان به این سفر معنوی مشرف شدند.
پوروهابی ضمن قدردانی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرازامیدواری کرد که خانه مطبوعات استان بتواند در سال آینده نیز سفرهایی را برای اعضای خود طراحی و اجرا کند.
وی با اشاره به برخی خدمات ارائه شده گفت: در آستانه سال‌نو پیگیری‌هایی برای توزیع کالا انجام شد که توانستیم ۱۲۰ بسته معیشتی با همکاری شرکت تعاون روستایی استان همدان در بین فعالان رسانه‌ای استان توزیع کنیم.
پوروهابی در ادامه به تشکیل تیم فوتسال «رسانه‌ورزش» اشاره کرد و یادآور شد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده این تیم در نخستین دوره مسابقات خانه‌های مطبوعات ایران جام شهدای رسانه در سال آینده شرکت خواهد کرد.
مدیرعامل خانه مطبوعات استان همدان با تاکید بر لزوم تقویت خدمات ارائه شده در حوزه ورزش گفت: برای بانوان فعال رسانه‌ای که اکثریت این جامعه صنفی را تشکیل می‌دهند نیز با مجتمع فرهنگی ورزشی آبشار برای ارائه خدمات متنوع ورزشی رایزنی انجام شد که از ابتدای سال آینده بانوان رسانه‌ای در شهر همدان می‌توانند از این ظرفیت استفاده کنند.
بیشتر بخوانید
پوروهابی در پایان ضمن تاکید بر اینکه تلاش خواهیم کرد برای شهرستان‌ها هم خدماتی مناسب با امکانات موجود رایزنی کنیم، خاطرنشان کرد: به دنبال گسترش چتر حمایتی برای تمامی فعالان رسانه‌ای استان هستیم.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.