کنارگذر رزن زیر بارترافیک می‌رود

0 4

معاون فرماندار رزن از زیر بارترافیک رفتن فاز نخست کنار گذر این شهرستان طی روزهای آینده خبر داد.

ابوالفضل قاسمی در شورای ترافیک شهرستان اظهار کرد: با پیگیری‌های مستمر و تلاش فرماندار شهرستان رزن، فاز نخست کنار گذر شهرستان ، حد فاصل پلیس راه تا ورقستان تکمیل و نهایی شده و با پیشرفت ۹۲ درصدی طی روزهای آینده با نصب علایم زیر بار ترافیکی خواهد رفت.

وی با بیان اینکه تمامی نقاط حادثه خیز ثبت شده در سامانه پلیس راهور و راهداری در سطح شهرستان حذف و یا اصلاح شده است، افزود: در سالجاری با اعتباری افزون‌بر ۱۲ میلیارد تومان نصب روشنایی معابر روستایی و جاده‌های اصلی و نصب جدا کننده ( نیوجرسی) در مسیرهای مهم شهرستان در دستورکار قرار گرفت که با این اقدام شاهد حذف و اصلاح نقاط حادثه‌خیز شهرستان رزن هستیم.

قاسمی تصریح کرد: رفع نقاط حادثه‌خیز یکی از اولویت‌های این شهرستان برای حفظ ایمنی و سلامت مردم بود که در همین رابطه مدیران مربوطه این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و نقاط حادثه‌خیز شهرستان اصلاح و رفع شد.

۱

به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رزن، ساماندهی محل فعالیت وانت بارهای شهر رزن و تعریض برخی از پل‌های مسیرهای مواصلاتی در بخش سردرود از مهمترین مصوبات در جلسه شورای ترافیک شهرستان بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.