چهارمین جشنواره غذا در ملایر برگزار می‌شود

جشنواره غذا به نفع بیماران سرطانی در ملایر

0 4

رئیس مجمع خیرین سلامت ملایر در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه مجمع فعالیت خود را از سال ۹۲ آغاز کرده است؛ اظهار کرد: این مجمع افتخار این را دارد که با کمک خیرین خدمات بهداشتی و درمانی را در راستای کمک به بیماران نیازمند انجام دهد.

عباس آذر همایون با بیان اینکه مجمع خیرین سلامت ملایر با هدف مشارکت‌های مردم و شناسایی نیازهای بهداشت و درمان شهرستان تشکیل شده، گفت: این مجمع با جذب خیرین، کمک‌های مادی و معنوی خیرین را در راستای پروژه‌های درمانی و کمک‌های مختلف به بیماران هزینه می‌کند.

رئیس مجمع خیرین سلامت ملایر با اشاره به اینکه در این مجمع پزشکان، پرستاران، خیران و مددکاران همکاری لازم را به مجمع داشته است؛ افزود: تا کنون پروژه‌های بزرگ درمانی از سوی خیرین در شهرستان ساخته و یا تکمیل شده و همچنان ادامه دارد.

آذر همایون با اشاره به همکاری خیرین در حوزه‌های فرهنگی با مجمع خیرین سلامت؛ گفت: یکی از فعالیت‌های فرهنگی برگزاری جشنواره غذا به نفع بیماران سرطانی است

وی از برگزاری چهارمین دوره جشنواره غذا توسط مجمع خیرین سلامت ملایر در ساعت ۱۸ روز جمعه دوم تیر ماه خبر داد و گفت: این جشنواره با حضور خیران در ۲۵ غرفه در پارکینگ بوستان سیفیه ملایر برگزار می‌شود.

رئیس مجمع خیرین سلامت ملایر با بیان اینکه در راستای برگزاری جشنواره همه تدابیر بهداشتی اندیشیده شده که این جشنواره با بهترین کیفیت برگزار و غذاها از نظر بهداشتی زیر نظر کارشناسان بهداشت بوده؛ افزود: در این راستا با غرفه داران جلسات گذاشته شده و ماسک، دستکش و وسایل مورد نیاز بهداشتی نیز در اختیار غرفه داران قرار خواهد گرفت.

وی همچنین از فروش یک هزار کیسه بهداشتی در راستای حفظ محیط زیست در این جشنواره خبر داد و گفت: این کیسه‌های پارچه‌ای با قیمت مناسب به فروش می‌رسد و درآمد آن نیز صرف بیماران سرطانی خواهد شد.

آذر همایون برنامه‌های فرهنگی و متنوع، غرفه ویژه کودکان، غرفه غربالگری و تست قند خون، غرفه اهدای عضو و غرفه همت بالا را از برنامه‌های دیگر این جشنواره دانست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.