هوای سرد در همدان ماندگار است

0 12

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان با بیان اینکه هوای سرد فعلا در همدان ماندگار است، گفت: دمای هوای امشب همدان به منفی ۹ درجه خواهد رسید.

محمدحسین باقری‌شکیب با اشاره به اینکه دمای هوای همدان در ۲۴ ساعت گذشته بین صفر و منفی ۱۰ درجه سانتی‌گراد بوده است، افزود: با فعالیت سامانه بارشی تا اواخر وقت دیروز بارش برف را در بیشتر نقاط استان داشتیم که بیشترین بارش در ایستگاه سنجش بارش لتگاه شهرستان بهار به میزان ۵۰ میلی‌متر به ثبت رسید.

وی با بیان اینکه با شروع زمستان ارتفاع برف در برخی نقاط استان به ۶۰ سانتی‌متر رسیده است، اظهار کرد: میزان بارش در ایستگاه سعیدیه همدان طی ۴۸ ساعت گذشته ۲۱ میلی‌متر ثبت شده و ارتفاع برف در برخی نقاط همدان به ۳۵ سانتی‌متر هم رسیده است.

باقری‌شکیب ادامه داد: براساس مدل‌های هواشناسی آسمان استان طی پنج روز آینده نیمه ابری تا ابری خواهد بود و احتمال بارش در ارتفاعات وجود دارد.

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان یادآور شد: وجود مه غلیظ که در برخی ساعات منجر به کاهش دید خواهد شد، از پدیده های قابل توجه در روزهای آینده است.

باقری‌شکیب در پایان بیان کرد: روز گذشته اسدآباد با پنج درجه گرم‌ترین شهر و صبح امروز رزن با دمای منفی ۱۵ سردترین شهر استان گزارش شده است.

منبع: ایسنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.