نمایشگاه خودروهای کلاسیک در همدان

0 4

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی همدان گفت: ۱۵۰ خودرو قدیمی و کلاسیک نخستین بار در استان برای بازدید عموم مردم در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی همدان به نمایش گذاشته شد.

مصطفی مرادی افزود: نمایشگاه خودروهای کلاسیک برای نخستین بار در استان همدان با موضوع خودروهای قدیمی داخلی و خارجی که جنبه نمایشگاهی و بازدیدی برای مخاطبان دارد در فضایی به مساحت پنج هزار متر مربع به نمایش گذاشته شد.

وی اظهار کرد: در این نمایشگاه، خودروهای لوکس و کلاسیک قدیمی با برندهای مختلف ایرانی و خارجی با هدف تجدید خاطره و آشنایی نسل جدید با ظرفیت های خودرویی گذشته در ۱۲۰ غرفه برپا شده است.

مرادی تصریح کرد: این نمایشگاه از تاریخ ۱۳ الی ۱۵ دی ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی همدان برپا می باشد و بازدید برای عموم آزاد است. علاقه مندان همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ می توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.

نمایشگاه خودروهای کلاسیک در همدان

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی همدان تاکید کرد: با برنامه ریزی صورت گرفته، در کنار برپایی این نمایشگاه، برنامه های جانبی از جمله نمایش موتور سیکلت های خاص سبک و سنگین و همچنین نمایش موتورسواری هم در نظر گرفته شده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.