فرماندار تویسرکان: ۴۳ طرح عمرانی شهرستان در دست اجرا است

0 7

فرماندار تویسرکان با بیان اینکه اتمام طرح‌های نیمه تمام در اولویت قرار دارد و با جدیت پیگیری می‌شود گفت: اکنون ۴۳ طرح عمرانی این شهرستان در دست اجرا است.

 حسین افشاری افزود: ۴۵ میلیارد تومان اعتبار از محل منابع استانی امسال برای طرح‌های این شهرستان مصوب شده که تاکنون ۳۰ درصد این اعتبارات اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: بیشترین اعتبارات عمرانی شهرستان تویسرکان در حوزه‌های آبرسانی، راه‌های روستایی، تکمیل زیرساخت‌ها و انتقال خدمات به مناطق روستایی هزینه شده است.

افشاری تصریح کرد: عملیات اجرایی طرح‌های زیربنایی عمرانی تویسرکان آغاز شده است و با اختصاص بودجه، دیون و مطالبات پیمانکاران وصول می‌شود.

فرماندار تویسرکان اظهار داشت: تکمیل سد خرمرود، چهار خطه تویسرکان به کنگاور، تکمیل ایستگاه راه آهن باباکمال، تصفیه خانه سد سرابی، بهسازی و تعریض محور خیرآباد به فرسفج، طرح‌های آبخیزداری و بازسازی و بهسازی روستاها از طرح‌های مهم در دست اجرای این شهرستان است.

افشاری تصریح کرد: تکمیل طرح های زیربنایی نیمه تمام در اولویت اقدامات دولت مردمی سیزدهم است که بهره برداری از آنها علاوه بر توسعه و پیشرفت، موجب رضایتمندی شهروندان می‌شود.

فرماندار تویسرکان افزود: دولت سیزدهم توجه ویژه‌ای به ایجاد اشتغال جوانان دارد و همه همت خود را برای این حوزه به کار گرفته است و در راستای این سیاست و تلاش مدیران، ۷۰ درصد از تعهد اشتغال شهرستان در هفت ماهه امسال محقق شده است.

شهرستان تویسرکان با حدود ۱۰۵ هزار نفر جمعیت، یکی از شهرستان‌های غربی استان همدان است.

منبع: ایرنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.