شاکیان علیه متجاوز به عنف به دستگاه قضایی مراجعه کنند

متجاوز به عنف دستگیر شد.

0 0

دادستان همدان با بیان اینکه پیگیر ماجرای “محمد علی سلامت” هستیم، گفت: برای تسریع در روند رسیدگی هر چند که این مرجع قضایی اسنادی دارد اما ضروری است تا خود شاکیان هم مدارکشان را به مراجع قضایی تحویل دهند.

حسن خانجانی موقر با قدردانی از ورود به موقع نیروی‌های حفاظت اطلاعات دادگستری کل استان همدان و سربازان گمنام امام زمان (عج) اداره کل اطلاعات این استان در دستگیری سریع “محمد علی سلامت”، گفت: همانگونه که در زمان بازداشت این متهم عنوان شده دستگاه قضایی به جد پیگیر اتهامات وارده است تا حقی از کسی تضییع نشود.

شهربان پرس به نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان همدان، وی با اشاره به مطالبات تعدادی از بانوان همدانی که امروز ۲۷ دی‌ماه در دادسرا حضور یافتند، افزود: درخواست‌های آنها با تمام جزئیات شنیده شده و رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری کل استان نیز به طور مستقیم با آن‌ها به گفت و گو پرداخت.

محمد علی سلامت
محمد علی سلامت شامگاه دوشنبه ۲۵ دی‌ماه ۱۴۰۲ دستگیر شد.

دادستان همدان تأکید کرد: هرچند که این مجموعه قضایی مستنداتی درباره پرونده سلامت جمع آوری کرده اما بی‌تردید برای آن که پرونده سریع‌تر به نتیجه برسد، ضروری است تا خود شاکیان هم مدارکشان را به مراجع قضایی تحویل دهند.

محمد علی سلامت شامگاه دوشنبه ۲۵ دی توسط مأموران حفاظت اطلاعات دادگستری کل استان همدان با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) اداره‌کل اطلاعات استان در تهران دستگیر شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.