رصد راه های استان همدان با ۱۲۰ دوربین پلاک خوان

0 7

شهربان پرس به نقل از ایسنا، رئیس پلیس راه استان همدان اعلام کرد: تیم های پلیس راه در طرح زمستانی با ۱۰۲ دستگاه دوربین پلاکخوان و ۲۷ دستگاه دوربین نظارتی راه های استان را رصد می کنند.

سرهنگ علی فکری سه شنبه ۲۱ آذر در مراسم رزمایش آغاز طرح زمستانی پلیس استان همدان، اظهار کرد: قرار گرفتن همدان در مسیر استانهای غربی، جنوبی و مرکزی کشور، این استان را از شرایط خاصی برخوردار کرده است و وجود گردنه‌های متعدد و برف‌گیر از جمله اسدآباد، آوج و همه‌کسی نشان از حساسیت فعالیت در راه‌های همدان دارد.

وی بیان کرد: طی هشت ماهه امسال ۱۸۵ میلیون تردد از مسیرهای این استان صورت گرفته که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹ میلیون تردد افزایش داشته است.

فکری مطرح کرد: پلیس راه همدان در طول اجرای طرح زمستانی با ۸۰ تیم خودرویی و ۱۶۰ نیروی انسانی در سه شیفت کاری با استقرار در مسیرهای شریانی و برفگیر، کار تأمین امنیت راه ها را عهده دار است.

وی خاطرنشان کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی با ۲۵۰ نیرو، ۲۵ تیم موتورسوار و ۵۷ خودرو در طرح زمستانی مشارکت دارد همچنین نیروهای راهدار اداره کل راهداری با ۵۶۳ نیرو، ۳۶۳ دستگاه خودرو سبک و سنگین در ۳۵ پایگاه مستقر شده و ۷۵ هزار تن شن و نمک برای استفاده در طرح زمستانی ذخیره کردند.

رئیس پلیس راه استان همدان همچنین گفت: جمعیت هلال احمر با ۱۷ پایگاه ثابت، سه پایگاه موقت جادهای، یک پایگاه هوایی، بهکارگیری ۱۳۳ نیروی مجرب و ۸۲ دستگاه خودرو در کنار پلیس خدمات رسانی می کند.

وی اضافه کرد: اورژانس پیش بیمارستانی همدان نیز با ۷۲ پایگاه، ۵۲۴ نیرو و به کارگیری یک پایگاه اورژانس هوایی، دو اتوبوس آمبولانس و چهار دستگاه موتورلانس در طول اجرای طرح آماده همکاری با نیروهای پلیس هستند.

 

 

بیشتر بخوانید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.