در اجرای قانون نباید هیچ گونه تبعیضی درنظر گرفته شود

0 10

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان بر لزوم کنترل و نظارت بر ساخت‌وسازهای غیرمجاز در همدان تأکید کرد.

علی‌اکبر نظری ناحیه محوری را یکی از ظرفیت‌های مهم در حوزه ساخت‌وسازهای غیرمجاز در شهر همدان دانست و افزود: کنترل و نظارت بر ساخت‌وسازهای غیرمجاز باید در شهر مورد توجه جدی باشد.

وی با بیان اینکه با ناحیه محوری می‌توان مدیریت‌های پراکنده را سر و سامان داد، اظهار کرد: با بلوک بندی مناطق می‌توان مشکلات ساخت‌وسازهای غیرمجاز را تا حد زیادی مرتفع کرد.

عضو شورای شهر همدان شرکت‌های دانش بنیان را از دیگر ظرفیت‌های مهم در این حوزه عنوان کرد و گفت: همچنین می‌توان با استفاده از پهپادها در کنترل ساخت‌وسازهای غیرمجاز و مشکلات موجود در این زمینه بهره برد.

نظری با بیان اینکه دوربین‌های نظارتی نیز نقش مهمی در کنترل و پیشگیری از بروز تخلفات ساخت‌وسازهای غیرمجاز دارد، گفت: در اجرای قانون نباید هیچ گونه تبعیضی درنظر گرفته شود چراکه امکانات باید به طور مساوی در اختیار مردم قرار گیرد و مسئولان اداره مدیریت پیشگیری و تخلفات شهری شهرداری باید به این نکته توجه داشته باشند.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان در پایان اظهار کرد: همچنین مسئولان ذیربط باید توجه داشته باشند که در این زمینه باید تابع قانون باشند و تبعیضی بین شهروندان قائل نشوند.

منبع: ایسنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.