جاده گنجنامه جمعه‌ها یکطرفه می‌شود

0 3

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: به علت افزایش تردد و بالا بودن بار ترافیک عصرگاهی جاده گنجنامه از این پس روزهای جمعه مسیر گنجنامه یک طرفه می شود.

سرهنگ فرخ جمالی روز پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت اعلام کرد با توجه به حجم تردد در روزهای پایانی هفته و به علت افزایش تردد در مسیر جاده گنجنامه این مسیر در روزهای جمعه بطور یکطرفه خواهد شد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان افزود: معبر گنجنامه به گونه ای است که ظرفیت تردد این میزان خودرو به صورت یکجا در ساعاتی خاص از عصر به سمت پایین را ندارد. همچنین علاوه بر تمایل حضور مردم در گنجنامه، استقبال شهروندان برای حضور در تاریکدره نیز به میزان ترافیک این جاده تفریحی به خصوص در هنگام بازگشت وسایل نقلیه افزوده است.

سرهنگ جمالی ادامه داد: بنابراین در روزهای جمعه از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه تا ساعت ۲۱ اجازه تردد خودروها از میدان عباس آباد به سمت گنجنامه داده نمی شود و این مسیر یکطرفه شده و برای بازگشت خودروها استفاده می شود.

جاده گنجنامه همدان
ترافیک سنگین جاده گنجنامه فروردین ۱۴۰۲

وی بیان کرد: مسیر ۱۱ کیلومتری میدان قائم تا گنجنامه یکی از مسیر های حادثه خیز است و تاکنون در سه سانحه رانندگی یک موتور سوار فوت و ۲ نفر به کما رفتند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: هفته جاری ۴۲۰ مورد سانحه خسارتی، ۲۴ سانحه جرحی در شهرستان همدان رخ داده است که ۱۳ مورد از سوانح جرحی مربوط به موتور سواران و هشت مورد عابران است.

سرهنگ جمالی افزود: داده های آماری گویای این است که از ابتدای فروردین سال جاری تاکنون بیشترین میزان سوانح جرحی مربوط به موتورسواران است و عابران نیز در رتبه دوم قرار دارند.

 

منبع: ایرنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.