برگزاری انتخابات هیات شنای استان همدان

حامد جلیلوند، به عنوان رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان همدان انتخاب شد.

0 5

ظهر امروز و با برگزاری مجمع انتخاباتی هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان همدان و در رقابتی نزدیک حامد جلیلوند برای چهار سال به عنوان رئیس این هیات ورزشی انتخاب شد.

این مجمع با حضور محسن رضوانی رئیس فدراسیون و علی حقیقی مدیرکل ورزش و جوانان و سایر اعضا برگزار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در این مجمع با بیان اینکه امسال سال خوبی برای شنای استان خواهد بود اظهار کرد: امروز استخر بانوان کبودراهنگ و همچنین استخر بانوان مریانج همدان و طی روزهای آینده استخر اسدآباد و بانوان ملایر در اختیار مردم و اهالی این رشته ورزشی قرار خواهد گرفت.

علی حقیقی افزود: ثبت‌نام دو کاندیدا برای حضور در این مجمع نشان از علاقه و احساس مسئولیت این افراد به پیشرفت شنای همدان دارد و امیدواریم رئیس جدید بتواند گام‌های بلندی برای پیشرفت این رشته ورزشی در همدان بردارد.

انتخابات هیات شنای استان همدان
انتخابات هیات شنای استان همدان – اردیبهشت ۱۴۰۲

 

محرم روزبه و حامد جلیلوند دو نامزدی بودند که برای تصدی این هیات ثبت‌نام کردند که در نهایت در رقابتی نزدیک حامد جلیلوند توانست با ۱۲ رای از ۲۲ رای ماخوذه برای چهار سال ریاست این هیات را بر عهده بگیرد.

انتخابات هیات شنای استان همدان
انتخابات هیات شنای استان همدان – اردیبهشت ۱۴۰۲

 

در پایان این جلسه رای گیری برای اعضای هیات رئیسه نیز برگزار شد و در نهایت سپیده شایانیان به عنوان نایب رئیس، محمد حبیبی به عنوان خزانه‌دار و محمدمهدی درگاهی، محمدصادق بختیاری و معصومه صالح‌کیا به عنوان اعضای هیات رئیسه انتخاب شدند.

بیشتر بخوانید

همچنین در این جلسه مراتب قدردانی و تشکر از محمدصادق بختیاری ریاست پیشین هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان همدان توسط محسن رضوانی رئیس فدراسیون و علی حقیقی مدیرکل ورزش و جوانان به عمل آمد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.