اطلاعیه آموزش پرورش همدان

برخی از دوره‌های تحصیلی نوبت بعدازظهر تعطیل است

0 1

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان اعلام کرد: با توجه به بارش برف، سرمای شدید و لغزندگی سطح معابر عمومی، برخی از دوره‌های تحصیلی در مناطق استان امروز سه شنبه هشتم اسفند در نوبت بعدازظهر تعطیل شد.

به گزارش شهربان پرس در این اطلاعیه آمده است: با توجه به تداوم بارش برف، سرمای هوا و لغزندگی سطح معابر عمومی، آموزش ها در مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی شهرستان های اسدآباد و بهار و منطقه لالجین، مراکز پیش دبستانی، مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه در نواحی یک و ۲ همدان و شهرستان رزن و تمام دوره های تحصیلی در شهرستان های نهاوند، فامنین، درگزین و کبودراهنگ و مناطق شیرین سو، سردرود و جوکار امروز سه شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ در نوبت بعدازظهر به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد صورت می گیرد.

همچنین مراکز سنجش بدو ورود به دبستان نیز امروز عصر تعطیل است و این تصمیم به منظور پیشگیری از آسیب دیدگی دانش آموزان و فرهنگیان گرفته شده است.

در این اطلاعیه از مدیران مدارس خواسته شده اهتمام ویژه در مدیریت سیستم‌های گرمایشی و موتورخانه های مدارس را داشته باشند.

از شهروندان به ویژه فرهنگیان و دانش آموزان نیز خواسته شده برای اطلاع از آخرین اخبار تعطیلی مدارس به سامانه تلفن گویای ۳۸۸۸۸ تماس برقرار و یا رسانه‌های رسمی را دنبال کنند.

همچنین طبق اطلاعیه صادر شده در شامگاه گذشته با توجه به بارش برف، یخبندان و سرمای شدید مدارس ابتدایی و متوسطه اول همدان امروز در نوبت صبح تعطیل شد و آموزش در مراکز پیش دبستانی، مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه سراسر استان همدان امروز در نوبت صبح به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد صورت گرفت.

سامانه بارشی سرد تا آخر هفته در همدان فعال است

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان اعلام کرد: با توجه به آخرین خروجی مدل های پیش یابی هواشناسی سامانه بارشی سرد و کم رطوبت تا اواخر هفته در منطقه و استان فعال است و بارش‌هایی هر چند خفیف و پراکنده در برخی از نقاط استان خواهیم داشت.

محمدحسن باقری شکیب افزود: بارش خفیف و پراکنده برف در بخش‌هایی از مناطق شرقی و دامنه ارتفاعات تا اواخر روز سه شنبه پیش بینی می شود.

وی گفت: از سه شنبه شب موج دیگری از بارش‌ها استان را تحت تاثیر قرار می دهد و روز چهارشنبه تا صبح پنجشنبه بارش برف با شدت ملایم در بیشتر نقاط استان به تناوب پیش بینی می شود و از روز پنجشنبه با کاهش ابرناکی سامانه بارشی از استان خارج می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان افزود: برودت هوا و کاهش دماها تا اواخر هفته شدت بیشتری خواهد داشت و کمترین دماها تا روز جمعه به ۱۲ درجه سانتیگراد زیر صفر پیش بینی می شود.

نزدیک به ۳۲۰ هزار دانش آموز در بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ مدرسه در همدان تحصیل می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.